Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Ogledi 1 986 256
808

Shyhrete Behluli
Komentarjev  
 • Ajse Fejzula

  Ajse Fejzula

  Pred 9 urami

  Ju lumt ju lumt gzim mat madh skam pas sikur jam ba gjyshe vetem vazhdoni pershendethe nga brukseli

 • Lenaaa Cekuu

  Lenaaa Cekuu

  Pred 11 urami

  Gjethmon Gold ag na knaq zemrat

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Pred 16 urami

  Sukseset mos ju nalshin kurr ♥️♥️

 • Lucie Myftari

  Lucie Myftari

  Pred 17 urami

  Ju lumte goja jeni te mrekullushemmmm 🌹🌹🌹🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌸👸👸👸👸♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞👌👌👌👌

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Pred dnevom

  Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️

 • Vilson Hoxha

  Vilson Hoxha

  Pred dnevom

  😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹

 • Arber T....

  Arber T....

  Pred 2 dnevi

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   Pred 16 urami

   Goja julumt ozot

 • Flamur Avdiaj

  Flamur Avdiaj

  Pred 2 dnevi

  Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  Pred 3 dnevi

  Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   Pred dnevom

   ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 • Mesa Mesa

  Mesa Mesa

  Pred 3 dnevi

  Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

 • Papare Free

  Papare Free

  Pred 3 dnevi

  o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

 • Aferdita Merovci

  Aferdita Merovci

  Pred 3 dnevi

  Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   Pred 3 dnevi

   Доброго дня.

 • Cassie

  Cassie

  Pred 4 dnevi

  Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 • Gina Meta

  Gina Meta

  Pred 4 dnevi

  Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

 • Zemrie Ahmetaj

  Zemrie Ahmetaj

  Pred 4 dnevi

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 • Edison Zaraj

  Edison Zaraj

  Pred 4 dnevi

  Mir et

 • Emily An

  Emily An

  Pred 4 dnevi

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

  • Cassie

   Cassie

   Pred 4 dnevi

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Nderim Hajdari

  Nderim Hajdari

  Pred 5 dnevi

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 • Kumrije Veliq

  Kumrije Veliq

  Pred 5 dnevi

  Ju lumt goja po mir po knoni

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Pred 5 dnevi

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Izet Muhadri

  Izet Muhadri

  Pred 5 dnevi

  Goja julumt ozot

  • Emily An

   Emily An

   Pred 4 dnevi

   Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Fatmire Arifi

  Fatmire Arifi

  Pred 5 dnevi

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 • life is beautiful

  life is beautiful

  Pred 7 dnevi

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...*
  te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 • Entela Belulaj

  Entela Belulaj

  Pred 7 dnevi

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  • Miraxh Miraxh

   Miraxh Miraxh

   Pred 5 dnevi

   ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Pred 7 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Pred 5 dnevi

   life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 • Hajriz Balinca

  Hajriz Balinca

  Pred 7 dnevi

  Gjitha ash tu

  • Mesnete Xhoxhaj

   Mesnete Xhoxhaj

   Pred 19 urami

   Juknoft zemra dyve keng shum e mir lumet na qe ju kena

 • Александр Кузьмин

  Александр Кузьмин

  Pred 7 dnevi

  Доброго дня.

 • Hatixhe osmani

  Hatixhe osmani

  Pred 7 dnevi

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 • Joanna

  Joanna

  Pred 7 dnevi

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Pred 7 dnevi

   Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Entela Salko

  Entela Salko

  Pred 7 dnevi

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 • mirimusaj mirimusaj

  mirimusaj mirimusaj

  Pred 8 dnevi

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • abo nement

  abo nement

  Pred 8 dnevi

  c'est une farce...................hum................ratée

 • minij hooi

  minij hooi

  Pred 8 dnevi

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 • Shkekqim Hysa

  Shkekqim Hysa

  Pred 8 dnevi

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 • Lazim Konesha

  Lazim Konesha

  Pred 8 dnevi

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Januz Nishori

  Januz Nishori

  Pred 8 dnevi

  ju lumt

 • gold.agfansat

  gold.agfansat

  Pred 9 dnevi

  ❤️😍

  • minij hooi

   minij hooi

   Pred 8 dnevi

   shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Pred 9 dnevi

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 • TheChosen

  TheChosen

  Pred 9 dnevi

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship.
  This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 • Anna Stone

  Anna Stone

  Pred 9 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫
  Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫
  Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 • Klevis Shabi

  Klevis Shabi

  Pred 9 dnevi

  Jeni super ju knoft zemra

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   Pred 9 dnevi

   ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  Pred 9 dnevi

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 • Ida Koleci

  Ida Koleci

  Pred 9 dnevi

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Genti Gjoka

  Genti Gjoka

  Pred 9 dnevi

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 • Fatime Shehu

  Fatime Shehu

  Pred 9 dnevi

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 • Kumrije Veliq

  Kumrije Veliq

  Pred 9 dnevi

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 • Lodi Hidri

  Lodi Hidri

  Pred 9 dnevi

  👑👑💖💖💎💎

 • Kristian Prendi

  Kristian Prendi

  Pred 9 dnevi

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 • Ajshe Gashi-Cocaj

  Ajshe Gashi-Cocaj

  Pred 9 dnevi

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • Valbona salihu

  Valbona salihu

  Pred 10 dnevi

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Pred 10 dnevi

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 • Bujar Sinani

  Bujar Sinani

  Pred 10 dnevi

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 • Atid Itarba

  Atid Itarba

  Pred 10 dnevi

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Drita ademaj

  Drita ademaj

  Pred 10 dnevi

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Gerta Kaca

  Gerta Kaca

  Pred 10 dnevi

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Pred 10 dnevi

   Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • Nana SG

  Nana SG

  Pred 10 dnevi

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 • Josely

  Josely

  Pred 10 dnevi

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 • Felleze Lamce

  Felleze Lamce

  Pred 10 dnevi

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 • Shashi Goud

  Shashi Goud

  Pred 10 dnevi

  https://youtu.be/3mzggOVbDmc

 • Ndoc Brulaj

  Ndoc Brulaj

  Pred 10 dnevi

  Shume bukur

 • Selime Meco

  Selime Meco

  Pred 10 dnevi

  Super keng

 • Dorina Shala

  Dorina Shala

  Pred 10 dnevi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Dorina Shala

  Dorina Shala

  Pred 10 dnevi

  Bukur shumm❤❤

 • eli

  eli

  Pred 10 dnevi

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 • Shqipe Lami

  Shqipe Lami

  Pred 10 dnevi

  Api

 • Silvana Kume

  Silvana Kume

  Pred 10 dnevi

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 • Lumturi Xhuti

  Lumturi Xhuti

  Pred 10 dnevi

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 • Xy Pr

  Xy Pr

  Pred 11 dnevi

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Pred 11 dnevi

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 • DugiJaguarLata

  DugiJaguarLata

  Pred 11 dnevi

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 • Arjon Sokolaj

  Arjon Sokolaj

  Pred 11 dnevi

  Flm per kengen e bukur,suksese
  E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju.
  Bravoooo👏👏

 • Besart Miftari

  Besart Miftari

  Pred 11 dnevi

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Fiqirete Sade

  Fiqirete Sade

  Pred 11 dnevi

  💞

  • cqvio doli

   cqvio doli

   Pred 11 dnevi

   ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Blerta Hasaj

  Blerta Hasaj

  Pred 11 dnevi

  Bravo super keng ju knoft zemra

 • Fatjon Ndreca

  Fatjon Ndreca

  Pred 11 dnevi

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 • Hoxha Mimoza

  Hoxha Mimoza

  Pred 11 dnevi

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 • senni bgon

  senni bgon

  Pred 11 dnevi

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   Pred 2 dnevi

   you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 • Duk Goraj

  Duk Goraj

  Pred 11 dnevi

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   Pred 2 dnevi

   Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 • Vincenzo Bajraktari

  Vincenzo Bajraktari

  Pred 11 dnevi

  🤍🤍

 • Rabie Ivziku

  Rabie Ivziku

  Pred 11 dnevi

  Kenge mrekulli👑🌟

 • Rifat Zaraj

  Rifat Zaraj

  Pred 11 dnevi

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  • senni bgon

   senni bgon

   Pred 11 dnevi

   Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Zekije Kabashi

  Zekije Kabashi

  Pred 11 dnevi

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 • Hateme Shabani

  Hateme Shabani

  Pred 11 dnevi

  Ju lu..mt

 • Jeni Xhameta

  Jeni Xhameta

  Pred 11 dnevi

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • Kamenica Qameri

   Kamenica Qameri

   Pred 10 dnevi

   shum e bukur kenga❤❤

 • T R

  T R

  Pred 11 dnevi

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja
  je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 • Haxhere Syla

  Haxhere Syla

  Pred 12 dnevi

  Ju knoft zemra.

 • Faton Arifi

  Faton Arifi

  Pred 12 dnevi

  ♥️♥️

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Pred 12 dnevi

  Ju knoft zemra💕

 • Naije Demaj

  Naije Demaj

  Pred 12 dnevi

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 • annag cocl

  annag cocl

  Pred 12 dnevi

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 • Kimete Balliu

  Kimete Balliu

  Pred 12 dnevi

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤
  Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • nijuo joing

   nijuo joing

   Pred 12 dnevi

   Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Skender Curri

  Skender Curri

  Pred 12 dnevi

  Qetesi shpirti jeni

 • Dean Sefa

  Dean Sefa

  Pred 12 dnevi

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Vlora

  Vlora

  Pred 12 dnevi

  💖🙏🇦🇱

  • annag cocl

   annag cocl

   Pred 12 dnevi

   zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Sabrije Zekaj

  Sabrije Zekaj

  Pred 12 dnevi

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 • Hasime Ahmeti

  Hasime Ahmeti

  Pred 12 dnevi

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 • Jeton Selmani

  Jeton Selmani

  Pred 12 dnevi

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 • Bukurie Ferati-Zeqiri

  Bukurie Ferati-Zeqiri

  Pred 12 dnevi

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

  • Selver Ramnabaja

   Selver Ramnabaja

   Pred dnevom

   Rrnofshi gjith mon o bylbyla

 • almendu alpa

  almendu alpa

  Pred 12 dnevi

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 • almendu alpa

  almendu alpa

  Pred 12 dnevi

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏