Motrat Mustafa - Malli i nanes

Objavljeno 30. apr. 2021
Ogledi 795 707
256

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Motrat Mustafa
Komentarjev  
 • Blinor Mustafa

  Blinor Mustafa

  Pred 10 urami

  Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 • Egzona Qenaj

  Egzona Qenaj

  Pred 13 urami

  Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Pred 15 urami

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Donika Bibaj

  Donika Bibaj

  Pred 17 urami

  Zemra ju kendoft

 • Rabishe Dragjoshi

  Rabishe Dragjoshi

  Pred dnevom

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • Aferdita Lika

  Aferdita Lika

  Pred dnevom

  Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   Pred 15 urami

   Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Pred dnevom

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 • Sh Pc

  Sh Pc

  Pred dnevom

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • tina nesa

  tina nesa

  Pred dnevom

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • Sevdije Cerkini

  Sevdije Cerkini

  Pred dnevom

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • geni ineg

  geni ineg

  Pred dnevom

  Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   Pred dnevom

   👌🏻

 • soinu foig

  soinu foig

  Pred 2 dnevi

  Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 • loqka loqka

  loqka loqka

  Pred 2 dnevi

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • hen ko

  hen ko

  Pred 2 dnevi

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Brother Cletus

  Brother Cletus

  Pred 2 dnevi

  Ist das Albanische Musik?
  Hört sich auf jeden fall gut an.

  • Arben Krasniqi

   Arben Krasniqi

   Pred 14 urami

   ja es ist albanisch

  • soinu foig

   soinu foig

   Pred 2 dnevi

   😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Arifaj Arben

  Arifaj Arben

  Pred 3 dnevi

  Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 • Azi jusufi

  Azi jusufi

  Pred 3 dnevi

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  • hen ko

   hen ko

   Pred 2 dnevi

   😥😥

 • Hirmize Qazimi Veljiji

  Hirmize Qazimi Veljiji

  Pred 3 dnevi

  Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 • erjon nelaj

  erjon nelaj

  Pred 3 dnevi

  Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 • Merita Shala

  Merita Shala

  Pred 3 dnevi

  💗💗

 • Bihi Neli

  Bihi Neli

  Pred 3 dnevi

  Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Pred 4 dnevi

  Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 • edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  Pred 4 dnevi

  Listening to Master's Lectures
  Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.”

  I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same.

  I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • mitro vica

  mitro vica

  Pred 4 dnevi

  Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 • Marek Baszyński

  Marek Baszyński

  Pred 4 dnevi

  👌🏻

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Pred 4 dnevi

   O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • minij hooi

  minij hooi

  Pred 4 dnevi

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Pred 3 dnevi

   O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • bellaz bellaz

  bellaz bellaz

  Pred 5 dnevi

  Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 • senni bgon

  senni bgon

  Pred 5 dnevi

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  • minij hooi

   minij hooi

   Pred 4 dnevi

   Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Kadrolli Elias

  Kadrolli Elias

  Pred 5 dnevi

  😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Mevlyde Kastrati

  Mevlyde Kastrati

  Pred 5 dnevi

  Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 • Fatmir Tahiri

  Fatmir Tahiri

  Pred 5 dnevi

  😥😥

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Pred 5 dnevi

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • senni bgon

   senni bgon

   Pred 5 dnevi

   Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Mirvete Hoxha

  Mirvete Hoxha

  Pred 5 dnevi

  Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Afrim Nuhija

  Afrim Nuhija

  Pred 5 dnevi

  😪😪😪🤤

 • Thee Girll

  Thee Girll

  Pred 5 dnevi

  Oh mama jem! 😣

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Pred 5 dnevi

  Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

  • cqvio doli

   cqvio doli

   Pred 5 dnevi

   Ah Nan,Nan

 • Elfet Namni

  Elfet Namni

  Pred 6 dnevi

  A tka lodh pleqnia

 • Kaferi Kaferi

  Kaferi Kaferi

  Pred 6 dnevi

  Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 • abc

  abc

  Pred 6 dnevi

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • butti fdft

  butti fdft

  Pred 6 dnevi

  🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  • yuitr loing

   yuitr loing

   Pred 5 dnevi

   Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

 • Bla Bla

  Bla Bla

  Pred 6 dnevi

  Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 • Ali Gashi

  Ali Gashi

  Pred 6 dnevi

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • DugiJaguarLata

  DugiJaguarLata

  Pred 6 dnevi

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Mehmet Selmanaj

  Mehmet Selmanaj

  Pred 6 dnevi

  ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

  • butti fdft

   butti fdft

   Pred 6 dnevi

   Nana zemren ta kall

 • Baftije Miftrari8

  Baftije Miftrari8

  Pred 6 dnevi

  😘😇😘😘😘

 • Qefsere Alili

  Qefsere Alili

  Pred 6 dnevi

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Pendije Useini

  Pendije Useini

  Pred 6 dnevi

  Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Pred 6 dnevi

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Nexhi Shini

  Nexhi Shini

  Pred 6 dnevi

  Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 • lyricsmusik

  lyricsmusik

  Pred 6 dnevi

  Ah Nan,Nan

 • Anisa Gashi

  Anisa Gashi

  Pred 6 dnevi

  😍😍

 • Fetije Alilaj

  Fetije Alilaj

  Pred 6 dnevi

  Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  • nijuo joing

   nijuo joing

   Pred 6 dnevi

   Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

 • Baki Berisa

  Baki Berisa

  Pred 6 dnevi

  Barvo Kosova❤❤❤

 • Mentor Arifi

  Mentor Arifi

  Pred 6 dnevi

  Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

 • Fiona Dinaj

  Fiona Dinaj

  Pred 6 dnevi

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Pred 7 dnevi

  O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

 • Defrim Hallaci

  Defrim Hallaci

  Pred 7 dnevi

  Ju knoft zemra

 • Defrim Hallaci

  Defrim Hallaci

  Pred 7 dnevi

  Nana zemren ta kall

 • Ela -AS

  Ela -AS

  Pred 7 dnevi

  Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

 • شنو حالك

  شنو حالك

  Pred 7 dnevi

  مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   Pred 7 dnevi

   Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • Milazim Bajraj

  Milazim Bajraj

  Pred 7 dnevi

  ))

 • Mira Qenani

  Mira Qenani

  Pred 7 dnevi

  😥😥♥️

 • Indrit Frroku

  Indrit Frroku

  Pred 7 dnevi

  O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Pred 7 dnevi

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Gona Gona

  Gona Gona

  Pred 7 dnevi

  ❤❤😥

 • Zelfie Fetahaj

  Zelfie Fetahaj

  Pred 7 dnevi

  Ooo bre me ka mar Malli.
  Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

 • sanije gerguri

  sanije gerguri

  Pred 7 dnevi

  me mungon shum nana❤ ime😥

 • Mamma Tivogliobene

  Mamma Tivogliobene

  Pred 7 dnevi

  • toijg avnnr

   toijg avnnr

   Pred 7 dnevi

   Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • iphone Sony

  iphone Sony

  Pred 7 dnevi

  O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

 • adn bra

  adn bra

  Pred 7 dnevi

  Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

 • Shengjyle Beqiri

  Shengjyle Beqiri

  Pred 7 dnevi

  Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

 • Marianne Graf

  Marianne Graf

  Pred 7 dnevi

  Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  • Arben Krasniqi

   Arben Krasniqi

   Pred 7 dnevi

   Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

 • besime

  besime

  Pred 8 dnevi

  Ju lumt 👏👏jeni💫💫

 • Lotet Emi

  Lotet Emi

  Pred 8 dnevi

  Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

 • Love peace

  Love peace

  Pred 8 dnevi

  .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

 • lina lina

  lina lina

  Pred 8 dnevi

  jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

 • Liljana Abdullahi

  Liljana Abdullahi

  Pred 8 dnevi

  Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

 • Mahije Morina

  Mahije Morina

  Pred 8 dnevi

  Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

 • Azbie Jusufi

  Azbie Jusufi

  Pred 8 dnevi

  Ni geng e dhimsur 😰😰

 • Albert Hyseni

  Albert Hyseni

  Pred 8 dnevi

  😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

 • bardhec Uka

  bardhec Uka

  Pred 8 dnevi

  O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

 • tefo s

  tefo s

  Pred 8 dnevi

  Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

 • Valmir Shala

  Valmir Shala

  Pred 8 dnevi

  E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

 • Mirianda Beraj

  Mirianda Beraj

  Pred 8 dnevi

  AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

 • Rukman Berisha

  Rukman Berisha

  Pred 8 dnevi

  Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

 • Majlinda Strana

  Majlinda Strana

  Pred 8 dnevi

  😢😢😢😢😢😢

 • Kreshnike Kelmendi

  Kreshnike Kelmendi

  Pred 8 dnevi

  Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Jehona Braha

  Jehona Braha

  Pred 8 dnevi

  O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • K Raj

  K Raj

  Pred 9 dnevi

  Love from India

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Melisa Kr

  Melisa Kr

  Pred 9 dnevi

  Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Flore Berisha

  Flore Berisha

  Pred 9 dnevi

  😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Maudazei

  Maudazei

  Pred 9 dnevi

  i love it. pls more

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

  • Maudazei

   Maudazei

   Pred 9 dnevi

   true

  • Maudazei

   Maudazei

   Pred 9 dnevi

   yeah me too

 • Servete Halilaj

  Servete Halilaj

  Pred 9 dnevi

  Sabukr

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Chantalle de Nanterre

  Chantalle de Nanterre

  Pred 9 dnevi

  Wurde das in einem Laufhaus gedreht?

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Pred 9 dnevi

  Ju dyja nuk ja vleni 👎👎👎kumrija e mir shkurta e mir lulja e mir elhamja e mir edhe dy te tjerat jeni te mrekullueshme nuk mirren me thashe ti sahijde dhe safete ju pisa 👎👎👎👎

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Pred 9 dnevi

  A qetash po kopjoni shyhreten a mos ja keni vedh kengen shyhreten tu shty me njera tjetren jeni bo kengetaret xhelozija u mbyti turp sahides bashke me safeten

 • Adnan 76

  Adnan 76

  Pred 9 dnevi

  Me ndegju ket këng pa fillu me qajt nuk po munden .Ju lumt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Julia Wirth

  Julia Wirth

  Pred 9 dnevi

  Woher kommen die zwei??
  Wunderbare Musik zum Träumen ❤️❤️❤️Klasse Video ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Arben Krasniqi

   Arben Krasniqi

   Pred 7 dnevi

   @Julia Wirth Die sind 2 schwestern und kommen aus Kosovo..die sind sehr berühmt...schwester Mustafa...es ist ein traurige lied..respekt

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Edona Selimi

  Edona Selimi

  Pred 9 dnevi

  ju lumt motrat mustafa jeni yll na eknacet zemrat dhe naj coni mallin me ikujtu nanat rofshi paci jet te gjat bilibilat e mushtishtit 🤲😘😘

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • S Y R

  S Y R

  Pred 9 dnevi

  Which language

  • Arben Krasniqi

   Arben Krasniqi

   Pred 7 dnevi

   Albanian

  • 🈚🈵🈲🈹

   🈚🈵🈲🈹

   Pred 8 dnevi

   💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)