Melisa - Leje ( Official Video )

Objavljeno 29. apr. 2021
Ogledi 4 060 459
3 102

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

UnixMusic
Komentarjev  
 • Diamand Kurti

  Diamand Kurti

  Pred 12 minutami

  Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

 • Anisa Shametaj

  Anisa Shametaj

  Pred 50 minutami

  Y'all ❤❤❤

 • a.k.a bd-rap

  a.k.a bd-rap

  Pred 53 minutami

  4 mln

 • arber krasniqi

  arber krasniqi

  Pred uro

  Ani thojke nuk jam me andin

 • arber krasniqi

  arber krasniqi

  Pred uro

  Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........

 • Gazi

  Gazi

  Pred uro

  Hit i veressss🔥🔥🔥🔥

 • sidorela tahiraj

  sidorela tahiraj

  Pred 2 urami

  Artiste lindur je moj vajz Bravooo

 • KLEDI SHIRA

  KLEDI SHIRA

  Pred 2 urami

  pkp

 • Egla

  Egla

  Pred 3 urami

  Sa kenge e bukur💖❤

 • Marselina Karaj

  Marselina Karaj

  Pred 3 urami

  Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍

 • Unikatil Gjoka

  Unikatil Gjoka

  Pred 4 urami

  Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .

 • Mentor Balla

  Mentor Balla

  Pred 6 urami

  Bravo Melisa sei una campionessa

 • Rimi Gjoni

  Rimi Gjoni

  Pred 7 urami

  Bravo melisa eshte super muzike

 • PUBG RèédHeŁŁ

  PUBG RèédHeŁŁ

  Pred 7 urami

  1 jav 4 milion ska shans

 • Orha Islami

  Orha Islami

  Pred 7 urami

  Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱

 • Elona Mucici

  Elona Mucici

  Pred 11 urami

  Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar

 • danqi Luan

  danqi Luan

  Pred 11 urami

  OOOOOOOOOO

 • beyond infinity

  beyond infinity

  Pred 11 urami

  Mos o zot

 • Hana Demiri

  Hana Demiri

  Pred 12 urami

  MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊
  REFREN:
  A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty

  Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu
  e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon
  Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty
  Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty


  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏

 • Amaro Pardon

  Amaro Pardon

  Pred 12 urami

  Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮

 • Living Albania

  Living Albania

  Pred 12 urami

  kenge vk baxhella

 • Refije hatia Hatija

  Refije hatia Hatija

  Pred 13 urami

  LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Wilde wilde

  Wilde wilde

  Pred 13 urami

  Kenge malokce

 • Supertoni

  Supertoni

  Pred 13 urami

  Hajde ropt Andit edhe Melises

 • Aferdita Kumara

  Aferdita Kumara

  Pred 13 urami

  ca kurve je mi

 • Zehra Liman

  Zehra Liman

  Pred 13 urami

  https://youtu.be/Gp9zuPJDolA

 • Isra's Channel

  Isra's Channel

  Pred 14 urami

  ❤️

 • Elton Dinaj

  Elton Dinaj

  Pred 14 urami

  Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Pred 14 urami

  shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 • Alfons Fonsi

  Alfons Fonsi

  Pred 15 urami

  Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng

 • Elvindualda Arapi

  Elvindualda Arapi

  Pred 16 urami

  Super

 • Muharrem Abdyli

  Muharrem Abdyli

  Pred 16 urami

  Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer

 • Ximi Hysi

  Ximi Hysi

  Pred 16 urami

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Pred 14 urami

   The dua

 • Zajaku Erson

  Zajaku Erson

  Pred 16 urami

  Yll💘💘💘🏅💖😊

 • angjelos kromidha

  angjelos kromidha

  Pred 17 urami

  Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂

 • Caka Afrim

  Caka Afrim

  Pred 19 urami

  Bravo

 • Shqipe Thaqi

  Shqipe Thaqi

  Pred 19 urami

  Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗

 • FIRE☆777

  FIRE☆777

  Pred 20 urami

  Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime

 • Valentina T

  Valentina T

  Pred 21 uro

  Jeni yje

 • imran Beqiraj

  imran Beqiraj

  Pred 21 uro

  te pakten qenke veshur mir

 • Dona dona

  Dona dona

  Pred 21 uro

  Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje

 • Anne locka

  Anne locka

  Pred 21 uro

  Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥

 • Elisa Semi

  Elisa Semi

  Pred 22 urami

  Melisa shum bukur e veshur

 • Edi Sina

  Edi Sina

  Pred 22 urami

  perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame

 • Edi Sina

  Edi Sina

  Pred 22 urami

  melisa po kenga u kry ku perfundoi

 • Tanny

  Tanny

  Pred 23 urami

  E ki dhi krejt

 • skender jonuzi

  skender jonuzi

  Pred 23 urami

  The dua

 • Ornela Hasi

  Ornela Hasi

  Pred dnevom

  Fationi thot: ca bona tani un ika kot
  melisa me e bukura dhe me e mira

 • Follow_if_you_eat11 Tayna

  Follow_if_you_eat11 Tayna

  Pred dnevom

  Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂

 • Linda Ajda

  Linda Ajda

  Pred dnevom

  Ku ka bere kenge dhe prostituta

 • Arta Halilaj

  Arta Halilaj

  Pred dnevom

  🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇

 • JOSÉ LUIS DE LA TORRE

  JOSÉ LUIS DE LA TORRE

  Pred dnevom

  Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂

 • Xhemal Shehi

  Xhemal Shehi

  Pred dnevom

  Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐

 • Lena Emy

  Lena Emy

  Pred dnevom

  Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️

 • Lorenc Qypi

  Lorenc Qypi

  Pred dnevom

  Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩

 • Viki Gaxhja

  Viki Gaxhja

  Pred dnevom

  Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍

 • SAIMIR SHARKA

  SAIMIR SHARKA

  Pred dnevom

  MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN

 • Artiola ola

  Artiola ola

  Pred dnevom

  po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht

 • Be Be

  Be Be

  Pred dnevom

  Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .

 • Alketa Sinani

  Alketa Sinani

  Pred dnevom

  Melissa je nje yll I vertete

 • swet swet

  swet swet

  Pred dnevom

  Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏

 • Jemin Endri

  Jemin Endri

  Pred dnevom

  Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon

 • minij hooi

  minij hooi

  Pred dnevom

  fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush

 • Leonesa Muja

  Leonesa Muja

  Pred dnevom

  Puthje pa romantike

 • Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  Pred dnevom

  O yll

 • ed junior

  ed junior

  Pred dnevom

  O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮

 • Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZI

  Pred dnevom

  https://youtu.be/UERyprXMFwA

  • minij hooi

   minij hooi

   Pred dnevom

   Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 • Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZI

  Pred dnevom

  https://youtu.be/UERyprXMFwA

 • Vana Vana

  Vana Vana

  Pred dnevom

  oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit

 • Artian Abdiu

  Artian Abdiu

  Pred dnevom

  https://youtu.be/LUsbic2QjtU

 • Jurgen Jurgenbunga

  Jurgen Jurgenbunga

  Pred dnevom

  Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr

 • Ιωαννα Νικολλι

  Ιωαννα Νικολλι

  Pred dnevom

  Melissa

 • shqiprim Bytyqi

  shqiprim Bytyqi

  Pred dnevom

  Qofshi te lumtur per gjith jeten

 • Miri Licollari

  Miri Licollari

  Pred dnevom

  Kenga esht shum e bukur😘🥰

 • Goca Shqipetare

  Goca Shqipetare

  Pred dnevom

  Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 • Dianaelisa Marku

  Dianaelisa Marku

  Pred dnevom

  Kjo eshte me mire se veni veni leni

 • Dallandyshe Dyshe

  Dallandyshe Dyshe

  Pred dnevom

  Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓

 • Viva Girl

  Viva Girl

  Pred dnevom

  Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.

 • griseldaademi ademi

  griseldaademi ademi

  Pred dnevom

  Bravo melisaaa ❤❤❤🧊

 • marsidajukni

  marsidajukni

  Pred dnevom

  Super kg , komplimente 😍

 • E di Eddi

  E di Eddi

  Pred dnevom

  Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 • Dorian Buçiza

  Dorian Buçiza

  Pred dnevom

  Shqipja Left The Chat

 • Izmira bocaj

  Izmira bocaj

  Pred dnevom

  na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.

 • Izmira bocaj

  Izmira bocaj

  Pred dnevom

  keng shum e bukur

 • Bleona Shhl

  Bleona Shhl

  Pred dnevom

  https://youtu.be/4IZAtgq5zC8 e kopjuar!

  • Bleona Shhl

   Bleona Shhl

   Pred dnevom

   @Elisander Mhilli a Po bre

  • Elisander Mhilli

   Elisander Mhilli

   Pred dnevom

   Yes you have so Damn right .. e ka kopju kengen..

 • Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  Pred dnevom

  Shum i dham tre muj. Haaaa. Se kto lloj vajzash nuk krijon familje bre. Veq. Marrzina bajn

 • Dona Sejdiu

  Dona Sejdiu

  Pred dnevom

  Yll je super këng🔥🔥🔥👌💪

 • BoSs london

  BoSs london

  Pred dnevom

  Ajde per ne pithtsm do behemi te gjithe kengetare e gengetare pithsm

 • lm9kle lm9kle

  lm9kle lm9kle

  Pred dnevom

  🤩🤩

 • Saimir Ahmetaj

  Saimir Ahmetaj

  Pred dnevom

  Caa eshte kjo more 🤦‍♂️ ,

 • D,B

  D,B

  Pred dnevom

  Javen tjeter"lajmi tjeter eshte se cifti andi dhe melisa u ndane😂😥

 • Argjend Delijaj

  Argjend Delijaj

  Pred dnevom

  Shum bukur

 • Paola Matia

  Paola Matia

  Pred dnevom

  Super kenge🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Azet Gashi

  Azet Gashi

  Pred dnevom

  Moj sorr keq Kishe Un Po Di Me Knu Bothe jote e vogel Me Knuu ifff gjynahi Zoti 🤣🤣🤣#Kokekuqe 🤣🤣🤣

 • Kejsi Xhika

  Kejsi Xhika

  Pred dnevom

  Me ate puthjen ne fund mos ja tregoni pleqve 😂

 • Moto Albania

  Moto Albania

  Pred dnevom

  ma shpif tu kercy o melis leshi 🦦

 • bardh maliqi

  bardh maliqi

  Pred dnevom

  jasha jasha

 • Adrian Josani

  Adrian Josani

  Pred dnevom

  🤢🤢🤢🤢🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dy vajza e bukura familja zyfo

  Dy vajza e bukura familja zyfo

  Pred dnevom

  Ndjenja e fatjonit normal ❤

 • Enkelejda Habili

  Enkelejda Habili

  Pred dnevom

  Kjo inteligjentja..qe ka studiuar ne itali,infermiere,mjekesi etj...kjo esht 0 ,asgje ska ber e sdi te bej ne jete.harixheshke.