Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Objavljeno 21. feb. 2021
Ogledi 1 313 052
1 333

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • Bass Rebels

  Bass Rebels

  Pred 2 dnevi

  Hey we appreciate you using our music but you must credit us to use the music otherwise you could get a copyright claim

 • Thomas Minecraft

  Thomas Minecraft

  Pred 3 dnevi

  shqipja Queen

 • ALBI KOCI FILE TEMA

  ALBI KOCI FILE TEMA

  Pred 3 dnevi

  Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

 • Zylfi Sadikaj

  Zylfi Sadikaj

  Pred 4 dnevi

  Data 28

 • Rimesa Rinesa_shala

  Rimesa Rinesa_shala

  Pred 5 dnevi

  ♥️

 • Laci 33

  Laci 33

  Pred 6 dnevi

  Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

 • Hotel Velkom

  Hotel Velkom

  Pred 6 dnevi

  Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

 • Hotel Velkom

  Hotel Velkom

  Pred 6 dnevi

  Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

 • Dren Morina

  Dren Morina

  Pred 6 dnevi

  Palim total nga Juli

 • Anna Anna

  Anna Anna

  Pred 6 dnevi

  Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

 • Blero Duraj

  Blero Duraj

  Pred 6 dnevi

  Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

 • Marjo.

  Marjo.

  Pred 6 dnevi

  15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

 • Drane Gjergji

  Drane Gjergji

  Pred 7 dnevi

  Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

 • Drane Gjergji

  Drane Gjergji

  Pred 7 dnevi

  Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

 • Drane Gjergji

  Drane Gjergji

  Pred 7 dnevi

  Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

 • Drane Gjergji

  Drane Gjergji

  Pred 7 dnevi

  O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

 • Ikra Saiti

  Ikra Saiti

  Pred 7 dnevi

  Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

 • keli zhuri

  keli zhuri

  Pred 7 dnevi

  Si i shkojne servilat mrapa

 • Teuta Luka

  Teuta Luka

  Pred 7 dnevi

  Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

 • Anny Gjokhilaj

  Anny Gjokhilaj

  Pred 7 dnevi

  Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

 • Dona Rudi

  Dona Rudi

  Pred 7 dnevi

  Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred 8 dnevi

  κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η
  ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Ada Kasmi

  Ada Kasmi

  Pred 8 dnevi

  Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

 • e s

  e s

  Pred 8 dnevi

  Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

 • Xh. H

  Xh. H

  Pred 8 dnevi

  Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Ashtsex

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Me mbrojt

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Glückli

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Vellamoterbashkim

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Veqesesesenipluher

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Bota eshte

 • Armend Bllaca

  Armend Bllaca

  Pred 8 dnevi

  moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Punpapun

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Ejsidi

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Segzistonledhatime

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Gabimeat

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Gabimeat

 • Isa M.

  Isa M.

  Pred 8 dnevi

  Sesh zakonisht

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred 8 dnevi

  ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ
  ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 • Kujtim Kanani

  Kujtim Kanani

  Pred 8 dnevi

  Pravo juli

 • Sara Italy

  Sara Italy

  Pred 9 dnevi

  Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 • Hasani Bleron

  Hasani Bleron

  Pred 9 dnevi

  arjan konomi mkalli hahahahhaha

 • Sara Italy

  Sara Italy

  Pred 9 dnevi

  Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 • Besa Qinami

  Besa Qinami

  Pred 9 dnevi

  o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 • Ylli Bulla

  Ylli Bulla

  Pred 9 dnevi

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Pred 9 dnevi

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 • Coco Jumbo

  Coco Jumbo

  Pred 9 dnevi

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 • Lani lena

  Lani lena

  Pred 9 dnevi

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Coco Jumbo

  Coco Jumbo

  Pred 9 dnevi

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  • Coco Jumbo

   Coco Jumbo

   Pred 9 dnevi

   @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Pred 9 dnevi

   Sindi eshte shume e mire

 • Lani lena

  Lani lena

  Pred 9 dnevi

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 • Ben Beni

  Ben Beni

  Pred 9 dnevi

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 • Matilda Moni

  Matilda Moni

  Pred 9 dnevi

  Sidi ke shum dret

 • Erisa Qose

  Erisa Qose

  Pred 9 dnevi

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 • Albanian Blood

  Albanian Blood

  Pred 9 dnevi

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 • Kralb Oz

  Kralb Oz

  Pred 9 dnevi

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 • Sevda Berisha

  Sevda Berisha

  Pred 9 dnevi

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 • mirela ismaili

  mirela ismaili

  Pred 9 dnevi

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 • Dt Lideri YT

  Dt Lideri YT

  Pred 10 dnevi

  .

 • Arigona Kasaj

  Arigona Kasaj

  Pred 10 dnevi

  E kan qa

 • Andi Tiron

  Andi Tiron

  Pred 10 dnevi

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  Pred 10 dnevi

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 • Anton G

  Anton G

  Pred 10 dnevi

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 • aola wili

  aola wili

  Pred 10 dnevi

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 • Valbona Nurcellari

  Valbona Nurcellari

  Pred 10 dnevi

  Sindi eshte shume e mire

 • Anton G

  Anton G

  Pred 10 dnevi

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 • Alb123

  Alb123

  Pred 10 dnevi

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  • aola wili

   aola wili

   Pred 10 dnevi

   Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Sidorela sida

  Sidorela sida

  Pred 10 dnevi

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Megi Dapi

  Megi Dapi

  Pred 10 dnevi

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 • Gotshot 83

  Gotshot 83

  Pred 10 dnevi

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 • Mr. Morningstar

  Mr. Morningstar

  Pred 10 dnevi

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 • Ali Jaan

  Ali Jaan

  Pred 10 dnevi

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 • nairodMusic.

  nairodMusic.

  Pred 10 dnevi

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣
  "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 • Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Pred 10 dnevi

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 • Mr. Morningstar

  Mr. Morningstar

  Pred 10 dnevi

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam !
  Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion
  Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv
  Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 • Bleron Feta

  Bleron Feta

  Pred 10 dnevi

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 • Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Pred 10 dnevi

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 • butrint beshiri

  butrint beshiri

  Pred 10 dnevi

  Arjani be like: hajdeni te baba

 • butrint beshiri

  butrint beshiri

  Pred 10 dnevi

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 • Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Pred 10 dnevi

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 • Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Pred 10 dnevi

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 • X xx

  X xx

  Pred 10 dnevi

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Ina Bimbela Grijalva

  Ina Bimbela Grijalva

  Pred 10 dnevi

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 • your dad

  your dad

  Pred 10 dnevi

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 • Amarilda Gjeci

  Amarilda Gjeci

  Pred 10 dnevi

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂
  Lot😂

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 • Moza Moza

  Moza Moza

  Pred 10 dnevi

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 • Korina Ymeri

  Korina Ymeri

  Pred 10 dnevi

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Ana je as

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 • Best Family Forever 2021

  Best Family Forever 2021

  Pred 10 dnevi

  Super

 • Best Family Forever 2021

  Best Family Forever 2021

  Pred 10 dnevi

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Fatjan Basha

  Fatjan Basha

  Pred 10 dnevi

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 • Adriatik Diku

  Adriatik Diku

  Pred 10 dnevi

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 • denis berberi

  denis berberi

  Pred 10 dnevi

  H

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  Pred 10 dnevi

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 • Stelio Tobli

  Stelio Tobli

  Pred 10 dnevi

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 • Rroni Rroni

  Rroni Rroni

  Pred 10 dnevi

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 • Rigel Hoxhaj

  Rigel Hoxhaj

  Pred 10 dnevi

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene