Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

Objavljeno 1. mar. 2021
Ogledi 1 141 798
947

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • Aria Xhemo

  Aria Xhemo

  Pred 16 dnevi

  Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..

 • saliji merxhan

  saliji merxhan

  Pred 18 dnevi

  Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish

 • TN

  TN

  Pred 18 dnevi

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0
  Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny

 • Meriton Berisha

  Meriton Berisha

  Pred 25 dnevi

  😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha

 • Meriton Berisha

  Meriton Berisha

  Pred 25 dnevi

  Antoela 😍

 • Nilda Gjoni

  Nilda Gjoni

  Pred mesecem

  lediana dopio buzzz si buzet e lopes

 • Ylli Bulla

  Ylli Bulla

  Pred mesecem

  Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty

 • Bosnaa Bosanceros

  Bosnaa Bosanceros

  Pred mesecem

  Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit

 • Ensar Slm

  Ensar Slm

  Pred mesecem

  O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha

 • Saxhide Bulliqi

  Saxhide Bulliqi

  Pred mesecem

  Qyreje oj ledjana

 • berti llani

  berti llani

  Pred mesecem

  Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx

 • Luan Kadrija

  Luan Kadrija

  Pred mesecem

  bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal

 • DENALD VEJZATI

  DENALD VEJZATI

  Pred mesecem

  Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun

 • Azra Kaya

  Azra Kaya

  Pred mesecem

  Alkooli
  Lejohet
  Ne
  Fen
  Islame
  Wow 😂 sa i mencur doktori

 • niemand

  niemand

  Pred mesecem

  Ledian shum e budallaqe 😏😏

 • sehare iseini

  sehare iseini

  Pred mesecem

  Lop Ledijanaaa

 • Harisi official

  Harisi official

  Pred mesecem

  Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss

 • عماد مرزق لوقا حنا

  عماد مرزق لوقا حنا

  Pred mesecem

  انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب

 • dolita windo

  dolita windo

  Pred mesecem

  E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu

 • Kukes Alb

  Kukes Alb

  Pred mesecem

  Antonela eshte si fantazem

 • Kukes Alb

  Kukes Alb

  Pred mesecem

  Ledjana eshte yll

 • Sabahete Duka

  Sabahete Duka

  Pred mesecem

  Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume

  • dolita windo

   dolita windo

   Pred mesecem

   as un nuk e di

 • Erkan Ramadani

  Erkan Ramadani

  Pred mesecem

  hajde lope hajde lediana lopajana

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Pred mesecem

  Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄

 • arki fetarA

  arki fetarA

  Pred mesecem

  Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.

 • Ermela Luti

  Ermela Luti

  Pred mesecem

  Ledjana idjote

 • Berat Ramadani

  Berat Ramadani

  Pred mesecem

  O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash

  • yuoop noke

   yuoop noke

   Pred mesecem

   Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

 • Boni's Games

  Boni's Games

  Pred mesecem

  Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter

 • Valka Neziri

  Valka Neziri

  Pred mesecem

  Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!

 • Bekim Berisha

  Bekim Berisha

  Pred mesecem

  Gugyt

 • Sherif Qarri

  Sherif Qarri

  Pred mesecem

  Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra

  • Sherif Qarri

   Sherif Qarri

   Pred mesecem

   Tknaqen me reden ledjan

 • Riza Barruku

  Riza Barruku

  Pred mesecem

  Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.

 • Riza Barruku

  Riza Barruku

  Pred mesecem

  Me te hap barkun 🤮🤮🤮

 • Semi Filipi

  Semi Filipi

  Pred mesecem

  ik o ledjana o budallaçke femer

 • AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa

  AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa

  Pred mesecem

  Evvvv po mir ja paske ban bre

 • Hamza Salkurti

  Hamza Salkurti

  Pred mesecem

  Respect blerim edhe arjani sonte

 • fjora barci

  fjora barci

  Pred mesecem

  as un nuk e di

 • Armand Capoku

  Armand Capoku

  Pred mesecem

  Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍

 • WhiteBoy

  WhiteBoy

  Pred mesecem

  O Doktor o gllup

 • Astrit Cela

  Astrit Cela

  Pred mesecem

  SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY

 • Casey H

  Casey H

  Pred mesecem

  Kush i ben skip kur flet Erlindi?

 • Arbesa

  Arbesa

  Pred mesecem

  Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη

 • Saida Gohan

  Saida Gohan

  Pred mesecem

  Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  Pred mesecem

  λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ

 • Saida Gohan

  Saida Gohan

  Pred mesecem

  Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Pred mesecem

  Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.

 • Saida Gohan

  Saida Gohan

  Pred mesecem

  Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.

 • Saida Gohan

  Saida Gohan

  Pred mesecem

  Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.

 • k va

  k va

  Pred mesecem

  PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   Pred mesecem

   Loccoooooooo❤️

 • Uejni Elbasan

  Uejni Elbasan

  Pred mesecem

  Hiqeni ate aristelen se na shpithi

 • Hoxhaj Rexhe

  Hoxhaj Rexhe

  Pred mesecem

  Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !

 • Jessica Xhepa

  Jessica Xhepa

  Pred mesecem

  Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...

 • your's forever

  your's forever

  Pred mesecem

  Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru
  Kisha resp per tyy
  Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎

 • suzi koci

  suzi koci

  Pred mesecem

  Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante

 • djana pjetri

  djana pjetri

  Pred mesecem

  pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli

 • Remtixs Vater 2.0

  Remtixs Vater 2.0

  Pred mesecem

  Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.

 • Remtixs Vater 2.0

  Remtixs Vater 2.0

  Pred mesecem

  Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!

 • Reyan Reyan

  Reyan Reyan

  Pred mesecem

  shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten

 • Ghost Mode

  Ghost Mode

  Pred mesecem

  All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë:

  "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar".
  Kaptina ;El-Maide: vargu 90

 • eduard salihu

  eduard salihu

  Pred mesecem

  23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!

  • Ghost Mode

   Ghost Mode

   Pred mesecem

   Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...

 • Ghost Mode

  Ghost Mode

  Pred mesecem

  O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.

 • Viki Brussel

  Viki Brussel

  Pred mesecem

  Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere

 • denisa leka

  denisa leka

  Pred mesecem

  A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët

 • Yllka Bajrami

  Yllka Bajrami

  Pred mesecem

  Loccoooooooo❤️

 • Yllka Bajrami

  Yllka Bajrami

  Pred mesecem

  Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute

 • namesurname86

  namesurname86

  Pred mesecem

  Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia!
  Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!

 • namesurname86

  namesurname86

  Pred mesecem

  Baxhelleri, humbje kohe!

 • E B

  E B

  Pred mesecem

  Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?

 • Sefer Knap

  Sefer Knap

  Pred mesecem

  O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.

 • Sefer Knap

  Sefer Knap

  Pred mesecem

  Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.

 • Sefer Knap

  Sefer Knap

  Pred mesecem

  LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................

 • Leo

  Leo

  Pred mesecem

  Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!

 • Elvana Rrasa

  Elvana Rrasa

  Pred mesecem

  Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.

 • Zemri Ziberi

  Zemri Ziberi

  Pred mesecem

  Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision

 • Gazibaba texas banda

  Gazibaba texas banda

  Pred mesecem

  Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir

 • Princess Aurora

  Princess Aurora

  Pred mesecem

  Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!

 • Adriatik A

  Adriatik A

  Pred mesecem

  Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.

 • Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  Pred mesecem

  Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë .
  Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!

 • Arabnor krasnoqi

  Arabnor krasnoqi

  Pred mesecem

  ti je gabim antonela puna erit ti je

 • kosova dardania

  kosova dardania

  Pred mesecem

  Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum

 • MīT ' ĒVĀD StuĐio

  MīT ' ĒVĀD StuĐio

  Pred mesecem

  Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze

 • Amra Denis

  Amra Denis

  Pred mesecem

  Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor
  Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne YouTube a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli
  Allahu te udhezofte vllai dashur

 • Amra Denis

  Amra Denis

  Pred mesecem

  Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt
  Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet
  Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin
  Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja

 • Erjosa Agolli

  Erjosa Agolli

  Pred mesecem

  e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p

 • Amra Denis

  Amra Denis

  Pred mesecem

  Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli

 • Jo skanderbeu

  Jo skanderbeu

  Pred mesecem

  Bora idiote cfare te ndalon te beje feja

 • Albi Grembi

  Albi Grembi

  Pred mesecem

  Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith

 • Miri Buci

  Miri Buci

  Pred mesecem

  Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme

 • ROVENA Rustani

  ROVENA Rustani

  Pred mesecem

  Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮

 • Alba Tabbi

  Alba Tabbi

  Pred mesecem

  Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.

 • Xhemal Xhemali

  Xhemal Xhemali

  Pred mesecem

  Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht

 • Ardita Sabani

  Ardita Sabani

  Pred mesecem

  Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.

 • Bukurije Sejdijaj

  Bukurije Sejdijaj

  Pred mesecem

  pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene

 • Jeta

  Jeta

  Pred mesecem

  Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤