Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

Objavljeno 26. feb. 2021
Ogledi 1 360 364
1 088

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • TN

  TN

  Pred 3 dnevi

  Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dorian Kercuku

  Dorian Kercuku

  Pred 7 dnevi

  Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

 • Dorian Kercuku

  Dorian Kercuku

  Pred 7 dnevi

  Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

 • Dorian Kercuku

  Dorian Kercuku

  Pred 7 dnevi

  Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

 • Dorian Kercuku

  Dorian Kercuku

  Pred 7 dnevi

  Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

 • Alban Strakosha

  Alban Strakosha

  Pred 14 dnevi

  34:44 Andi

 • David Martin

  David Martin

  Pred 19 dnevi

  Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

 • David Martin

  David Martin

  Pred 19 dnevi

  Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

 • David Martin

  David Martin

  Pred 19 dnevi

  MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

 • bubi kacurrel

  bubi kacurrel

  Pred 20 dnevi

  O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

 • YoutubeDiscriber

  YoutubeDiscriber

  Pred 22 dnevi

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën,
  a mund ta kem nje Vallzim me Borën?.
  She is a Queen 👑.

 • krenar prenku

  krenar prenku

  Pred 25 dnevi

  Andi ❤

 • Omer Bilali

  Omer Bilali

  Pred mesecem

  O Buri Ashte per 7 Gra

 • ARBI ARBI

  ARBI ARBI

  Pred mesecem

  Jasmine turp sa sh bertite

 • Enis Xh

  Enis Xh

  Pred mesecem

  Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

 • aferdita shala

  aferdita shala

  Pred mesecem

  Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Pred mesecem

  Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

 • Lili Hoxha

  Lili Hoxha

  Pred mesecem

  O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze...
  Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Pred mesecem

  Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

 • Agentina Boraku

  Agentina Boraku

  Pred mesecem

  A
  alapaA

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   Pred mesecem

   Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 • altina krasniqi

  altina krasniqi

  Pred mesecem

  po doket si 33 se jo 22

 • Sara Sara

  Sara Sara

  Pred mesecem

  O qfar mbeturina turp

 • Sara Sara

  Sara Sara

  Pred mesecem

  O te gjitha jeni mbeturina

 • Nevermind Bro

  Nevermind Bro

  Pred mesecem

  Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

 • dolita windo

  dolita windo

  Pred mesecem

  Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

 • Ali Berisha

  Ali Berisha

  Pred mesecem

  Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

 • lulet e vetmuara _fans_gokçe

  lulet e vetmuara _fans_gokçe

  Pred mesecem

  bora je bere edhe me e bukur

 • Zhani Isa

  Zhani Isa

  Pred mesecem

  Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

  • dolita windo

   dolita windo

   Pred mesecem

   hahahaha

 • sam smith

  sam smith

  Pred mesecem

  LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

 • Fidan Neziri

  Fidan Neziri

  Pred mesecem

  Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

 • A A

  A A

  Pred mesecem

  Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

 • Inna D

  Inna D

  Pred mesecem

  Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

 • Diana Gjura

  Diana Gjura

  Pred mesecem

  Pershendetje

 • Manjola Fusha

  Manjola Fusha

  Pred mesecem

  Qe te dyja fallcooo totalisht

 • ludmilla muca

  ludmilla muca

  Pred mesecem

  Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 • Eluis Vlashi

  Eluis Vlashi

  Pred mesecem

  Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

 • Paulin Kolziu

  Paulin Kolziu

  Pred mesecem

  Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

 • Ira Tri

  Ira Tri

  Pred mesecem

  Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

 • Besa Go

  Besa Go

  Pred mesecem

  Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

 • Lorena Lorii12

  Lorena Lorii12

  Pred mesecem

  Kjo jasmina me femer trape ska

 • Fredi Gogoli

  Fredi Gogoli

  Pred mesecem

  🐦🎼🌺https://youtu.be/lBrGRg2UUII🐦🎼🐦

 • Halil Murrani

  Halil Murrani

  Pred mesecem

  Ky emisjoni perputhen esht ber
  Si burdello
  I ke femrat rrjesht
  Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

 • 123 123

  123 123

  Pred mesecem

  Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

 • Alea lumi

  Alea lumi

  Pred mesecem

  Uu

 • K Q

  K Q

  Pred mesecem

  Antonela je cop 💩

 • ErëzaD

  ErëzaD

  Pred mesecem

  Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

 • Isnije Azizi

  Isnije Azizi

  Pred mesecem

  Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

 • Denis Alla

  Denis Alla

  Pred mesecem

  Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

 • Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  Pred mesecem

  Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

 • Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  Pred mesecem

  Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

 • Benin Kastrati

  Benin Kastrati

  Pred mesecem

  Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

 • Bekim Malushaj

  Bekim Malushaj

  Pred mesecem

  Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

 • Vera Klodjan

  Vera Klodjan

  Pred mesecem

  Jasmina esht nje k...e vogel

 • Bes Bau

  Bes Bau

  Pred mesecem

  ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • albisouldragon

  albisouldragon

  Pred mesecem

  Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

 • Sabit Maksuti

  Sabit Maksuti

  Pred mesecem

  Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

 • Elon Bytyqi

  Elon Bytyqi

  Pred mesecem

  mungon fatjoni

 • jdkdkkd uggoucuc

  jdkdkkd uggoucuc

  Pred mesecem

  Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

 • Daniela Mardoda

  Daniela Mardoda

  Pred mesecem

  Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

 • Skender Skender

  Skender Skender

  Pred mesecem

  Vajze sokoleshe

 • Bato Dardanian

  Bato Dardanian

  Pred mesecem

  Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

 • Ela Xhaferi

  Ela Xhaferi

  Pred mesecem

  Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

 • Bes Bau

  Bes Bau

  Pred mesecem

  ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
  UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND"
  NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %..
  LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

 • mira hasa

  mira hasa

  Pred mesecem

  Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

 • Onur tuna

  Onur tuna

  Pred mesecem

  Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

 • Julia Walerczyk

  Julia Walerczyk

  Pred mesecem

  Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

 • AGRO WEB

  AGRO WEB

  Pred mesecem

  Pershendetje te gjitheve !
  Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume !
  Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga Youtube per arsye verifikimi!
  Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin !
  Ju falenderoj !

 • Miri Dota

  Miri Dota

  Pred mesecem

  Fjal greke

 • Miri Dota

  Miri Dota

  Pred mesecem

  1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

 • Qadi Cengu

  Qadi Cengu

  Pred mesecem

  Pse lediana zgjedhe dy her

 • Qadi Cengu

  Qadi Cengu

  Pred mesecem

  Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

 • Administratori i pallatit tim - Your Voice

  Administratori i pallatit tim - Your Voice

  Pred mesecem

  Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin https://www.youtube.com/watch?v=V5hgsAjBvQQ

 • GabrielJaupiofficialkomedi

  GabrielJaupiofficialkomedi

  Pred mesecem

  Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

 • Baad Girl

  Baad Girl

  Pred mesecem

  jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

 • suzi koci

  suzi koci

  Pred mesecem

  Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

 • Kajla official

  Kajla official

  Pred mesecem

  https://youtu.be/stx3tc_cVWc qellimi i jetes🤗

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽

  〽A*L*B*I〽

  Pred mesecem

  https://youtu.be/0VbPJwoSUqE shikone kete video ju lutem ju dua

 • Mirjani Vata

  Mirjani Vata

  Pred mesecem

  Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

 • Alexandre 549

  Alexandre 549

  Pred mesecem

  A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

 • Moza Shabaj

  Moza Shabaj

  Pred mesecem

  AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas
  fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

 • Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  Pred mesecem

  30:19

 • DAVID WHO!

  DAVID WHO!

  Pred mesecem

  *A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

 • INT SARDI

  INT SARDI

  Pred mesecem

  🤣Mevlani qe pelqen saren

 • Brb bbxl

  Brb bbxl

  Pred mesecem

  Jasmina jasht sdurohesh me!

 • Shefqet W

  Shefqet W

  Pred mesecem

  Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

 • Kemi xana

  Kemi xana

  Pred mesecem

  jasemina haoi kraht ti fluturo tani

 • Valeria Qyli

  Valeria Qyli

  Pred mesecem

  Sara kot fare

 • king kingu

  king kingu

  Pred mesecem

  20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

 • Isidor Dhrami

  Isidor Dhrami

  Pred mesecem

  Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

 • Isidor Dhrami

  Isidor Dhrami

  Pred mesecem

  Shume nivel i ulet

 • Isidor Dhrami

  Isidor Dhrami

  Pred mesecem

  Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore