Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

Objavljeno 5. apr. 2021
Ogledi 1 278 045
1 865

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • Vesa Morina

  Vesa Morina

  Pred 3 dnevi

  Vaser

 • Rama Bajram

  Rama Bajram

  Pred 3 dnevi

  Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola

 • N1

  N1

  Pred 3 dnevi

  qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑

 • saliji merxhan

  saliji merxhan

  Pred 4 dnevi

  Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka

 • marieta marieta

  marieta marieta

  Pred 5 dnevi

  Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..

 • Shpeta Boja

  Shpeta Boja

  Pred 5 dnevi

  Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt

 • Fullbright

  Fullbright

  Pred 6 dnevi

  Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.

 • Bukuroshe Hoxha

  Bukuroshe Hoxha

  Pred 6 dnevi

  Te dy jan nje karakter
  Te dy jan baxhella

 • Alb Albania11

  Alb Albania11

  Pred 6 dnevi

  Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp

 • Gent Gjeka

  Gent Gjeka

  Pred 6 dnevi

  Na plk

 • Mary Mar

  Mary Mar

  Pred 7 dnevi

  oct

 • Daniela Meta

  Daniela Meta

  Pred 7 dnevi

  Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

 • Daniela Meta

  Daniela Meta

  Pred 7 dnevi

  Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

 • Daniela Meta

  Daniela Meta

  Pred 7 dnevi

  Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

 • Daniela Meta

  Daniela Meta

  Pred 7 dnevi

  Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

 • Daniela Meta

  Daniela Meta

  Pred 7 dnevi

  Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

 • Teo

  Teo

  Pred 7 dnevi

  My song

 • Adele Adele

  Adele Adele

  Pred 7 dnevi

  Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

 • Longwide _Wow

  Longwide _Wow

  Pred 8 dnevi

  Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

 • Shqiponje Rama

  Shqiponje Rama

  Pred 8 dnevi

  Jeni shume te mir😍

 • Muja Curri

  Muja Curri

  Pred 8 dnevi

  Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

 • Muja Curri

  Muja Curri

  Pred 8 dnevi

  Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • NRG_Mario11 NRG_Mario11

  NRG_Mario11 NRG_Mario11

  Pred 9 dnevi

  erdh luani i sindit

 • My Girls My Life

  My Girls My Life

  Pred 9 dnevi

  Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

 • arber leka

  arber leka

  Pred 9 dnevi

  Urime nga Norvegjia

 • Rama Bajram

  Rama Bajram

  Pred 9 dnevi

  Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

 • Aleksander Drenova

  Aleksander Drenova

  Pred 10 dnevi

  Addhe je ma i miri

 • Lori Lorela

  Lori Lorela

  Pred 10 dnevi

  Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

 • Fation Agaraj

  Fation Agaraj

  Pred 10 dnevi

  Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!!
  Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi...
  E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole...
  Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo...
  Andate a cagare 😂...

 • Kristina Sabriu

  Kristina Sabriu

  Pred 10 dnevi

  Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

 • Dark Fire

  Dark Fire

  Pred 10 dnevi

  Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

 • nora nora

  nora nora

  Pred 10 dnevi

  Falcifikim emisoni!

 • xhina 007

  xhina 007

  Pred 10 dnevi

  Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

 • Silvio Duro

  Silvio Duro

  Pred 10 dnevi

  Na e ka shpif kjo Antonela.....

 • Marshall

  Marshall

  Pred 10 dnevi

  Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

 • Marshall

  Marshall

  Pred 10 dnevi

  Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

 • Marshall

  Marshall

  Pred 10 dnevi

  Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

 • Rama Bajram

  Rama Bajram

  Pred 10 dnevi

  Si kthehet atdheu 2 Million klikime

 • Xona Xona

  Xona Xona

  Pred 10 dnevi

  Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

 • Seli Seli

  Seli Seli

  Pred 10 dnevi

  OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

 • Alba A

  Alba A

  Pred 10 dnevi

  O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

 • Alba A

  Alba A

  Pred 10 dnevi

  Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

 • Beta lena

  Beta lena

  Pred 10 dnevi

  Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

 • Arbenita Leka

  Arbenita Leka

  Pred 10 dnevi

  Shume i bajatshem bre

 • Glejdi Veseli

  Glejdi Veseli

  Pred 10 dnevi

  FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

 • Aaron Kastriot Iseni

  Aaron Kastriot Iseni

  Pred 10 dnevi

  🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • Valon Zymberi

  Valon Zymberi

  Pred 10 dnevi

  Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

 • Valon Zymberi

  Valon Zymberi

  Pred 10 dnevi

  O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

 • OSI Moeller

  OSI Moeller

  Pred 10 dnevi

  Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

 • Rand Sesi

  Rand Sesi

  Pred 11 dnevi

  zhdukeni antonelen nga programi

 • shy_wolf 01

  shy_wolf 01

  Pred 11 dnevi

  Rinian je shume i mire bravooo

 • Meri Meri

  Meri Meri

  Pred 11 dnevi

  Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

 • Anjeza Kalaj

  Anjeza Kalaj

  Pred 11 dnevi

  Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj.
  Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

 • stefan gergi

  stefan gergi

  Pred 11 dnevi

  Po ke shikon me inaat ky t...pi

 • Anjeza Kalaj

  Anjeza Kalaj

  Pred 11 dnevi

  Xhdo, xhithsesi , pelçimi..
  Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

 • Boss Denaroo

  Boss Denaroo

  Pred 11 dnevi

  Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

 • flora g.

  flora g.

  Pred 11 dnevi

  Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

 • pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  Pred 11 dnevi

  Sa

 • Florinda Toma

  Florinda Toma

  Pred 11 dnevi

  Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

 • Shpresa Onuzi

  Shpresa Onuzi

  Pred 11 dnevi

  Jemi shum mzor per ato

 • Me Hej

  Me Hej

  Pred 11 dnevi

  Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

 • Desaldo Kasa

  Desaldo Kasa

  Pred 11 dnevi

  Duhet beshty antonela

 • Jordana Gjoka

  Jordana Gjoka

  Pred 11 dnevi

  Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

 • Jordana Gjoka

  Jordana Gjoka

  Pred 11 dnevi

  sa min zgjati ky takim tani?!

 • Selam Mualejkum

  Selam Mualejkum

  Pred 11 dnevi

  NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

 • Treshi Krasniqi

  Treshi Krasniqi

  Pred 11 dnevi

  opa

 • Sefer Serjanaj

  Sefer Serjanaj

  Pred 11 dnevi

  Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

 • Erisa Amla

  Erisa Amla

  Pred 11 dnevi

  Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

 • Drita Karruka

  Drita Karruka

  Pred 11 dnevi

  Ishalla perputhen ca t'them

 • Baad Girl

  Baad Girl

  Pred 11 dnevi

  murat e dheve qetash

 • Ana Cela

  Ana Cela

  Pred 11 dnevi

  keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

 • daniel shkoza

  daniel shkoza

  Pred 11 dnevi

  Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

 • Elmedin Mehmedi

  Elmedin Mehmedi

  Pred 11 dnevi

  ALLAHU AKBAR

 • Elmedin Mehmedi

  Elmedin Mehmedi

  Pred 11 dnevi

  Inshallah krejt du vdekin

 • Elmedin Mehmedi

  Elmedin Mehmedi

  Pred 11 dnevi

  Ishallah krejt du vdesni

 • Aurel & Enxhi

  Aurel & Enxhi

  Pred 11 dnevi

  A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

 • Meti Hasani

  Meti Hasani

  Pred 11 dnevi

  Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

 • Black Black

  Black Black

  Pred 11 dnevi

  Ca skenari o zot
  U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

 • Elsa Marku

  Elsa Marku

  Pred 11 dnevi

  E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

 • diemme market

  diemme market

  Pred 11 dnevi

  Turli

 • leo on

  leo on

  Pred 11 dnevi

  Qa rq atdheu I paftyre

 • Halit Zhugolli

  Halit Zhugolli

  Pred 11 dnevi

  Mos e merr atedhe antonelen te lutem

 • Yuli Mandri

  Yuli Mandri

  Pred 11 dnevi

  Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

 • 19 98

  19 98

  Pred 11 dnevi

  Varikarset e perputhen

 • Erlind Mustafa

  Erlind Mustafa

  Pred 11 dnevi

  Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

 • Elona 02

  Elona 02

  Pred 11 dnevi

  jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

 • Elona 02

  Elona 02

  Pred 11 dnevi

  a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

 • Rama Bajram

  Rama Bajram

  Pred 11 dnevi

  Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

 • Asani Asan

  Asani Asan

  Pred 11 dnevi

  Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

 • Rama Bajram

  Rama Bajram

  Pred 11 dnevi

  Ku cfar cifti i mire

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Pred 11 dnevi

  Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

 • Joker 29

  Joker 29

  Pred 11 dnevi

  Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

 • Piter Hasi

  Piter Hasi

  Pred 11 dnevi

  Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

 • Suada Lani

  Suada Lani

  Pred 11 dnevi

  Antonella e flliqte

 • Klevis sheha

  Klevis sheha

  Pred 11 dnevi

  Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

 • Elchapo. ff

  Elchapo. ff

  Pred 11 dnevi

  Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

 • Muhamet Lutolli

  Muhamet Lutolli

  Pred 11 dnevi

  Ajo osht një djall

 • Fatmir Paja

  Fatmir Paja

  Pred 11 dnevi

  Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

 • Dory Dory

  Dory Dory

  Pred 11 dnevi

  Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

 • BerinHQ

  BerinHQ

  Pred 11 dnevi

  Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️