Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen

Objavljeno 3. maj. 2021
Ogledi 1 059 520
1 112

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • Julio Pre

  Julio Pre

  Pred 19 urami

  Ma i pafetyri ne ate emisjon ashte Arjani Komuti

 • Gaz Gazi

  Gaz Gazi

  Pred dnevom

  I doli pronari Sindit mo?!

 • Silent Killer

  Silent Killer

  Pred 2 dnevi

  O sindi o baxhell e vogel

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Pred 2 dnevi

  Ola dhe juli si binjaket e mevlanit🤣

 • alexandra purwanti

  alexandra purwanti

  Pred 2 dnevi

  2:58 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ youtu.be/49mwt6s95aY

  》》 iPhone Giveaway 《《  在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。

  說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木

  來調味食物煮的時候%^%^ 1620481792

 • Florie Raci

  Florie Raci

  Pred 3 dnevi

  Ohhh femer larask je Sindi nje e djallezuar pse bije viktim ti Muratin e ki përdor ke menduar se je ndoj princesh sa te lozesh me ndjenjat e nje mashkulli te sinçert...Kur e shikove se sta var kush me edhe Murati i hapi syt atehere u viktimizove kot je ne emisjon vetem për fam ohhh larask e ndyr...

 • Endrio 4

  Endrio 4

  Pred 3 dnevi

  Ti, tuat, tënde, ti, Ti, Kjo flet pa Rrespekt, n vetën e parë para Arjanit. Ku ka fytyr kjo edhe t dalë e pafajshme pastaj

  • yuoop noke

   yuoop noke

   Pred 2 dnevi

   Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  Pred 3 dnevi

  Hahahahaha sa mir taberi Arian Konomi ngele si i dhjer 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  Pred 3 dnevi

  Bravo Sindi je yll kurr mos u dorezo e drejta del mos heret von Ariani u sjell shum keq me ty edhe vazhdon me sjelljen keq ndaj teje ai nuk duhet te jet aty me ato qe ben nuk di jam pa fjal turp turp per Arianin sheh si thot qe kur ke ardhur ke ardh me mendjemadhsi aiiiii smundem me te nigjoi ket njeri kot shum turp per ty Arian

 • alda al

  alda al

  Pred 3 dnevi

  Me pak fjalee o Arjan e ke dhiii me Sindin 🤷🏻‍♀️

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Pred 4 dnevi

  Arjani : kur ndodhi ky afermitet i juaji sara? Sara : e ka fajin noizy arjan

 • Emanuela Elmazi

  Emanuela Elmazi

  Pred 4 dnevi

  sindi nje cop injorante qe nuk merr vesht .. 🤮🤮🤮

 • edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  Pred 4 dnevi

  Accosted by Police Officers
  One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?”

  I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me.

  I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule.

  There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved.

  With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

 • L I R I D O N A I S T R E F I

  L I R I D O N A I S T R E F I

  Pred 4 dnevi

  Kjo sara sa e shemtuar oh Zot shum e shpifur si sara edhe ola dyjat per te vjellur 🤮🤮🤮

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   Pred 4 dnevi

   Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • Ana Dema

  Ana Dema

  Pred 4 dnevi

  Po qa takimi 4-minutesh do bej sindi me arjanin qa sqarimi aman...sikur po bejne njohje per tu perputhur 🤣🤣🤣

 • Anisa Hoxhaj

  Anisa Hoxhaj

  Pred 4 dnevi

  Bravo Arjan bravo Arjan Arjan ja bere mir sindi eshte shum e keq

 • Oni Mukaj

  Oni Mukaj

  Pred 4 dnevi

  Ik o sindi se na i shpife

 • Ermira skeraj

  Ermira skeraj

  Pred 4 dnevi

  Po si nuk han byk fare kjo Sindi mor zot I madh 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Klajdi Varfaj

  Klajdi Varfaj

  Pred 4 dnevi

  P

 • ToNi-07

  ToNi-07

  Pred 4 dnevi

  23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat
  sikur me qen keto konkurrent ball per ball

 • Joni Seneja

  Joni Seneja

  Pred 5 dnevi

  Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

 • Mikea Miki

  Mikea Miki

  Pred 5 dnevi

  Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Eni Babeni

  Eni Babeni

  Pred 5 dnevi

  1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

 • Eni Babeni

  Eni Babeni

  Pred 5 dnevi

  39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!!
  Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

 • Lorenci Shkodra

  Lorenci Shkodra

  Pred 5 dnevi

  qfare kerkon Mevlani prape ketu

 • Armando Bosi

  Armando Bosi

  Pred 5 dnevi

  Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

 • Linda Avdija

  Linda Avdija

  Pred 5 dnevi

  Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

 • smile foryou

  smile foryou

  Pred 5 dnevi

  Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

 • Anduena Paqani

  Anduena Paqani

  Pred 5 dnevi

  Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • klajdi

  klajdi

  Pred 5 dnevi

  Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

 • être femme

  être femme

  Pred 5 dnevi

  Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

 • Diana Allkushi

  Diana Allkushi

  Pred 5 dnevi

  Arjani esht super opinionist

 • Diana Allkushi

  Diana Allkushi

  Pred 5 dnevi

  Arjani esht njeshi shum i mencur

 • Dinejda Brinja

  Dinejda Brinja

  Pred 5 dnevi

  Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

 • Zamira Amel

  Zamira Amel

  Pred 5 dnevi

  Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

 • Zamira Amel

  Zamira Amel

  Pred 5 dnevi

  Moj sara moj bacell

 • Zamira Amel

  Zamira Amel

  Pred 5 dnevi

  Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

 • Bledar Bleta

  Bledar Bleta

  Pred 5 dnevi

  Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

 • The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  Pred 5 dnevi

  Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

 • The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  Pred 5 dnevi

  Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Pred 5 dnevi

  Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

 • Bali Bajra

  Bali Bajra

  Pred 5 dnevi

  Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

 • Geli Geli

  Geli Geli

  Pred 5 dnevi

  Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

 • Geli Geli

  Geli Geli

  Pred 5 dnevi

  Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

 • Geli Geli

  Geli Geli

  Pred 5 dnevi

  Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

 • Vlora. Vlora

  Vlora. Vlora

  Pred 5 dnevi

  Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

 • Alessio Mazzola

  Alessio Mazzola

  Pred 5 dnevi

  Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

 • Alesia N

  Alesia N

  Pred 5 dnevi

  Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

 • Eni Babeni

  Eni Babeni

  Pred 5 dnevi

  26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

 • Claudio Hysi

  Claudio Hysi

  Pred 6 dnevi

  Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

  • Eni Babeni

   Eni Babeni

   Pred 5 dnevi

   Fiks

 • Ervin Kacoli

  Ervin Kacoli

  Pred 6 dnevi

  Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

 • BLERON BUSHI

  BLERON BUSHI

  Pred 6 dnevi

  Haahhhahaha arijan ktheja disin

 • BLERON BUSHI

  BLERON BUSHI

  Pred 6 dnevi

  Uuuuu sindi dis arijanit

 • zzap ss

  zzap ss

  Pred 6 dnevi

  qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

 • D Sh

  D Sh

  Pred 6 dnevi

  Bravo Sindi👏🏽👏🏽

  • Eni Babeni

   Eni Babeni

   Pred 5 dnevi

   🤢🤢🤢

 • Duran Adili

  Duran Adili

  Pred 6 dnevi

  Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

 • rajoni kater

  rajoni kater

  Pred 6 dnevi

  uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

 • Engel Dinë

  Engel Dinë

  Pred 6 dnevi

  qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

 • Ada Ada

  Ada Ada

  Pred 6 dnevi

  Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

 • Vin Örn

  Vin Örn

  Pred 6 dnevi

  Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  Sindi show

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  Sindi eshte bullizuese

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

 • Pito Kota

  Pito Kota

  Pred 6 dnevi

  RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

 • Pito Kota

  Pito Kota

  Pred 6 dnevi

  Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

 • Pito Kota

  Pito Kota

  Pred 6 dnevi

  Arjani pse u Ule me ete debile

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Pred 6 dnevi

  Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

  • Eni Babeni

   Eni Babeni

   Pred 5 dnevi

   Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

 • Arlinda Pergjoka

  Arlinda Pergjoka

  Pred 6 dnevi

  Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Angjelin Pllumaj

  Angjelin Pllumaj

  Pred 6 dnevi

  Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

 • Rosa 444

  Rosa 444

  Pred 6 dnevi

  Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

 • Mirije Kayis

  Mirije Kayis

  Pred 6 dnevi

  E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

 • Roza Roza30

  Roza Roza30

  Pred 6 dnevi

  Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

 • Roza Roza30

  Roza Roza30

  Pred 6 dnevi

  Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

 • keni krasniqi

  keni krasniqi

  Pred 6 dnevi

  Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

 • keni krasniqi

  keni krasniqi

  Pred 6 dnevi

  Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

 • keni krasniqi

  keni krasniqi

  Pred 6 dnevi

  Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

 • keni krasniqi

  keni krasniqi

  Pred 6 dnevi

  Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

 • erion leo

  erion leo

  Pred 6 dnevi

  Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin).
  Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

 • LINNDA AGAJ

  LINNDA AGAJ

  Pred 6 dnevi

  Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

 • Advanced Mum

  Advanced Mum

  Pred 6 dnevi

  Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

 • Eneida Besimi

  Eneida Besimi

  Pred 6 dnevi

  Sara sa fake je o zot 🙈

 • Rexhe Sylejmani

  Rexhe Sylejmani

  Pred 6 dnevi

  Sara e do Noizyn

 • Maverick 77

  Maverick 77

  Pred 6 dnevi

  Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

 • gjenson gjensson

  gjenson gjensson

  Pred 6 dnevi

  Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

 • Maverick 77

  Maverick 77

  Pred 6 dnevi

  Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

 • Besam Shabani

  Besam Shabani

  Pred 6 dnevi

  A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

 • Mihaila

  Mihaila

  Pred 6 dnevi

  Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

 • Armela Mela

  Armela Mela

  Pred 6 dnevi

  Bravo Sindi bravo 👏👏👏

 • erza T.

  erza T.

  Pred 6 dnevi

  Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

 • E. M.

  E. M.

  Pred 6 dnevi

  Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

 • E. M.

  E. M.

  Pred 6 dnevi

  Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

 • erza T.

  erza T.

  Pred 6 dnevi

  Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

 • E. M.

  E. M.

  Pred 6 dnevi

  Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

 • Gch Vb

  Gch Vb

  Pred 6 dnevi

  Kur ka fain gomari cben ropi I bi e perplas samarin sepse ketu sindi zdi cfar te boj se humbi muratin edhe ne vend ta reegulloj punen me muratin del e fajson arjanin te ka ik treni moj goc nuk e kap dot mo po gris bileten dhe prit trenin e radhes😏

 • Adriana Krasniqi

  Adriana Krasniqi

  Pred 6 dnevi

  Shume femer e ndyre kjo Sara 🤮🤮

 • Kevin Agastra

  Kevin Agastra

  Pred 6 dnevi

  Sara: sundo dhe përçai
  Çezari nderkoh duke u perpelitur te varri

 • ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ

  ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ

  Pred 6 dnevi

  Ariani e ka me kte kuptim qe sindi hap syt shiko mos u lidh me djemt e gabuar se sindi e ka mendjen ne djemt e gabuar nuk ja thot dot troc sindit bravo arian po te meson si prind moj qoreeeee ok ai kur ti se kupton ai nga nervat te ofendon 🤦‍♀️🤔😡

 • RTSH SHQIP

  RTSH SHQIP

  Pred 6 dnevi

  👍