Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

Objavljeno 2. apr. 2021
Ogledi 1 205 768
1 553

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshows Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Top Channel Albania
Komentarjev  
 • Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  Pred uro

  Blerimit i lumte ,shume drejte po gjykon djale i zgjuar ,Antonela eshte fallco ,nuk i ecen lekura mesa duket ...🤣🤣

 • Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  Pred uro

  Pike elegance si lope per mish ......keq ,me shume per meshkujt me vjen keq....keta te dy dhe te dehen nuk do rrine bashke....

 • Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  Pred 2 urami

  Antonela po ben policin ,po aty nuk Ka Vend per tu ofenduar ....

 • Katastrof albania

  Katastrof albania

  Pred 2 dnevi

  https://youtu.be/ekhjo4iWym0

 • Qazim Bryli

  Qazim Bryli

  Pred 3 dnevi

  O leni princin net fol le ta kryn muhabeti. NONEN jav q.......komplet qysh jeni qata. O produkcioni ka.... a jenibgjall ju aty apo po fleni n gjum. Krejoni nje regull aty. Folni me rren marre si thmi shumica ata😡

 • Qazim Bryli

  Qazim Bryli

  Pred 3 dnevi

  Oj bora leshit. Smundeni ju me detyru as te njerin qe me fol . Aj po don me lon me kaq. Ju nuk e leni njerin.

 • adrian zocker

  adrian zocker

  Pred 3 dnevi

  Ikuku per ty tikanke budallic

 • Bejtulla Metushi

  Bejtulla Metushi

  Pred 4 dnevi

  Turp i botës na mbyten laviret koh e vështir ka ardhur shkaku i këtyre tash spunojn dhe semaforat

 • saliji merxhan

  saliji merxhan

  Pred 4 dnevi

  Sara jasmina antonela flliqesira jeni ju zhdukuni nga studio poshtersira

 • saliji merxhan

  saliji merxhan

  Pred 4 dnevi

  Antonela ti je e ofenduar qe kur paske lind moj idijote

 • black sheen sheen

  black sheen sheen

  Pred 6 dnevi

  Qfar bitcha keto femrat pa Mural

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Pred 7 dnevi

  Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Pred 8 dnevi

  Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

 • Ola Mira

  Ola Mira

  Pred 9 dnevi

  Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Pred 9 dnevi

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  • yasio bolo

   yasio bolo

   Pred 7 dnevi

   ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

 • Helen

  Helen

  Pred 10 dnevi

  ky princi doli shume i shpifur

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Pred 8 dnevi

   Antonela 🐕🐕 hum hum

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Pred 10 dnevi

  🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Pred 10 dnevi

  Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   Pred 9 dnevi

   nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Elvira Isufi

  Elvira Isufi

  Pred 11 dnevi

  Oooiiiiiii
  Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen ,
  Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

 • Ndoc Metushaj

  Ndoc Metushaj

  Pred 11 dnevi

  Thuj mor trap uli kamt se....

  • vbddfy euuyt

   vbddfy euuyt

   Pred 10 dnevi

   Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Fahim fazli

  Fahim fazli

  Pred 11 dnevi

  W

  • asioe kiou

   asioe kiou

   Pred 10 dnevi

   Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Pred 11 dnevi

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • Bajrami Leonora

  Bajrami Leonora

  Pred 12 dnevi

  Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

 • Xheladin Elezi

  Xheladin Elezi

  Pred 12 dnevi

  eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

 • Xheladin Elezi

  Xheladin Elezi

  Pred 12 dnevi

  me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

  • dcoog anml

   dcoog anml

   Pred 11 dnevi

   Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • ceerw buty

  ceerw buty

  Pred 12 dnevi

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • no name

  no name

  Pred 12 dnevi

  Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

 • Antigona Cirkolli

  Antigona Cirkolli

  Pred 12 dnevi

  Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

 • Flower Pink

  Flower Pink

  Pred 13 dnevi

  Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

  • ceerw buty

   ceerw buty

   Pred 12 dnevi

   O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • illyrian blood

  illyrian blood

  Pred 13 dnevi

  Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime
  Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

 • Dava May

  Dava May

  Pred 13 dnevi

  Antonela 🐕🐕 hum hum

 • Valentina Malaj

  Valentina Malaj

  Pred 13 dnevi

  Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Esmerald Prendi

  Esmerald Prendi

  Pred 13 dnevi

  Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

 • Xhino Vlora

  Xhino Vlora

  Pred 13 dnevi

  Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Albion Bajra

  Albion Bajra

  Pred 13 dnevi

  Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • Linda Ali

  Linda Ali

  Pred 13 dnevi

  Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

 • Linda Ali

  Linda Ali

  Pred 13 dnevi

  Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

 • Arba&Noer Vangjeli

  Arba&Noer Vangjeli

  Pred 13 dnevi

  E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

 • 『B4K』 LEADER

  『B4K』 LEADER

  Pred 13 dnevi

  Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • A. Cabana

  A. Cabana

  Pred 13 dnevi

  „Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼
  P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop
  I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀
  Veq Arjanin e kem real aty

 • Dark Fire

  Dark Fire

  Pred 13 dnevi

  27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

 • Mimo Milano

  Mimo Milano

  Pred 13 dnevi

  O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • Mimo Milano

  Mimo Milano

  Pred 13 dnevi

  Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

 • Mimo Milano

  Mimo Milano

  Pred 13 dnevi

  Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

 • Anairda Xhebra

  Anairda Xhebra

  Pred 13 dnevi

  Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Pred 13 dnevi

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

 • Filan Fisteku

  Filan Fisteku

  Pred 13 dnevi

  Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

 • zyhrije shala

  zyhrije shala

  Pred 13 dnevi

  ka dal delja me kullot bari ne livadh

 • Ledi Sherbi

  Ledi Sherbi

  Pred 13 dnevi

  Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

 • Eleni Hakarepi

  Eleni Hakarepi

  Pred 13 dnevi

  Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Te vjen natyrshem nuk asht than

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  🤭🧐🤔🤔🤔🤔

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  🤩🤩🤩🤣🤣

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Antonella 🤩❤️👏👏

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Pred 13 dnevi

  Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

 • Cunami Cunami

  Cunami Cunami

  Pred 13 dnevi

  Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

 • voca Meri

  voca Meri

  Pred 13 dnevi

  Kjo Antonela tmerr 🤮

 • Butrint Fetoshi

  Butrint Fetoshi

  Pred 13 dnevi

  Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

 • John Tyler

  John Tyler

  Pred 14 dnevi

  Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite.
  Kush mendon si un te bej like

 • Xhaku

  Xhaku

  Pred 14 dnevi

  Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

 • Klaudia Xhaho

  Klaudia Xhaho

  Pred 14 dnevi

  Kjo Antonela eshte zgaravine

 • John Tyler

  John Tyler

  Pred 14 dnevi

  O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

 • anonymous 2020

  anonymous 2020

  Pred 14 dnevi

  Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

 • Anjeza Kalaj

  Anjeza Kalaj

  Pred 14 dnevi

  Boboooo si sorrat ne kor bejn

 • Leo leo

  Leo leo

  Pred 14 dnevi

  Kurvat.E Perputhen

 • Betim Gashi

  Betim Gashi

  Pred 14 dnevi

  24:26 ?!!!

 • Mark Gjini

  Mark Gjini

  Pred 14 dnevi

  Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

 • Ervin

  Ervin

  Pred 14 dnevi

  Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

 • Albanian lifestyle

  Albanian lifestyle

  Pred 14 dnevi

  Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

 • Arieta Mehmedi

  Arieta Mehmedi

  Pred 14 dnevi

  Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

 • Dava May

  Dava May

  Pred 14 dnevi

  Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

 • Dava May

  Dava May

  Pred 14 dnevi

  O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

 • Arjana Hysa

  Arjana Hysa

  Pred 14 dnevi

  O antonela o zhab

 • Gjergj Demaj

  Gjergj Demaj

  Pred 14 dnevi

  Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

 • Saida Gohan

  Saida Gohan

  Pred 14 dnevi

  Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

 • Mira bezera

  Mira bezera

  Pred 14 dnevi

  Riniani asht ⭐😊

 • Rukije Ljuma

  Rukije Ljuma

  Pred 14 dnevi

  A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

 • Besa Serjani

  Besa Serjani

  Pred 14 dnevi

  Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

 • Futja Kot

  Futja Kot

  Pred 14 dnevi

  Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

 • Xhemal Leka

  Xhemal Leka

  Pred 14 dnevi

  Bravo arjani

 • adnant pali

  adnant pali

  Pred 14 dnevi

  Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

 • Ridon Mehani

  Ridon Mehani

  Pred 14 dnevi

  Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

 • ARDI Live

  ARDI Live

  Pred 14 dnevi

  sa baxhella te gjitha

 • Afroditi Vrigioni

  Afroditi Vrigioni

  Pred 14 dnevi

  Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

 • Redi Sako

  Redi Sako

  Pred 14 dnevi

  Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

 • Redi Sako

  Redi Sako

  Pred 14 dnevi

  Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

 • orgito muhametaj

  orgito muhametaj

  Pred 14 dnevi

  Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

 • Marsjana Qokaj

  Marsjana Qokaj

  Pred 14 dnevi

  Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮
  Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

 • marika bano

  marika bano

  Pred 14 dnevi

  Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

 • Nobody

  Nobody

  Pred 14 dnevi

  Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

 • Filloreta Leta

  Filloreta Leta

  Pred 14 dnevi

  O zot ky Juli 😂

 • buggy freelove

  buggy freelove

  Pred 14 dnevi

  rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

 • Aleksander Zaka

  Aleksander Zaka

  Pred 14 dnevi

  W...? Hi I'll Etty

 • Xheni Vlogs

  Xheni Vlogs

  Pred 14 dnevi

  Na knaqe me ato mimika o juli😂